Larry 7: Miłość na Fali


Sierra
Gry komputerowe
Pomimo, że była to już szósta odsłona humorystycznych przygód amanta Larry'ego Laffer'a, to chyba najbardziej zapadła w pamięci graczy.

Gra Larry 7: Miłość na Fali była skierowana do osób powyżej 16 roku życia, ze względu na jej erotyczne zabarwienie, które było jednym z ważniejszych elementów przygodówki. Fakt ten powodował, że wiele dzieciaków, musiało grać po kryjomu przed rodzicami, gdyż w tamtych czasach, gdzie erotyka nie była tak powszechna jak obecnie, mogło się skończyć na szlabanie na komputer. Zapewne kursor w kształcie prezerwatywy nie ułatwiał sprawy.

Larry Laffer to amant i fajtłapa jednocześnie. Zdobywa kobiety, ale jego głównym wyzwaniem jest urocza kapitan Kasia, aby spędzić z nią tydzień w kabinie marynarskiej, musi zgarnąć „Puchar Zdobywców Pani Kapitan”, zwyciężając w sześciu konkurencjach.

Grafika nie jest najmocniejszym elementem tej gry. Widok 2D jeszcze jakoś ujdzie, jednak bardzo niska rozdzielczość, nawet jak na początek XXI wieku, szału nie robiła. Plusem gry są teksty głównych bohaterów, ich erotyczne zabarwienie oraz odniesienia do postaci z masowej kultury.

W polskiej wersji językowej gry, głównemu bohaterowi głosu użycza Jerzy Stuhr, natomiast uroczej kapitan Kasi - Katarzyna Figura.

Zapewne większość z graczy zagrała w Larrego, poniżej wymaganego wieku... :)

Komentarze

Komentujesz jako gość.