Śpiewające Fortepiany


Programy TV
1 osoba pamięta to
Jeden z najbardziej popularnych muzycznych programów telewizyjnych TVP to uwielbiane przez grono oddanych widzów Śpiewające Fortepiany.

Program emitowany był od 2001 do 2005 roku. Nie trzeba chyba przypominać, że wielkim prowadzącym był Rudi Schuberth, wspomagany przez przygrywający zespół Malina Kowalewski Band.

Jakie to było fascynujące, kiedy na antenie TV można było obserwować, jak znani i lubiani polscy aktorzy, sportowcy czy nawet politycy radzą sobie wokalnie (lepiej lub gorzej) z poszczególnymi rundami pojedynku.

Śpiewające Fortepiany cieszyły oczy i uszy, wzbudzały zainteresowane widzów własnie dzięki tym sześciu rundom pełnym zagadek muzycznych.

Nie ma też co ukrywać, że w większości domów rodziny rozsiadały się wygodnie przed TV aby razem z drużynami czarnego i białego fortepianu rozwiązywać te muzyczne zagadki i dobrze się przy tym bawić.

Spora część widzów miała wtedy niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie oraz zaśpiewać "wspólnie" z gwiazdami TV najbardziej znane polskie piosenki czy przyśpiewki.

Program ten dzięki energicznemu Rudiemu oraz zespołowi grającemu "na żywo" zyskał sobie rzeszę fanów, która z wielką przyjemnością oglądała kolejne odcinki.

Na koniec, warto wspomnieć o charakterystycznym dżinglu ze Śpiewających Fortepianów, który zawsze, ale to zawsze dzwoni mi w głowie, kiedy myślę o tym programie... Pamiętasz?

Komentarze