Twój Weekend


Prasa
Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądało erotyczne życie milionów mężczyzn, zanim popularny stał się internet, kiedy jeszcze nikt nie słyszał o stronie RedTube, to właśnie to czasopismo odpowie Wam na wiele pytań.

Twój Weekend był najdłużej ukazującym się na polskim rynku miesięcznikiem erotycznym dla mężczyzn, ponieważ dopiero pod koniec 2016 roku, właściciele zdecydowali się na likwidację tytułu. Średnia sprzedaż w tym roku wynosiła 14.993 egz. Miesięcznik ukazujący się od 1992 roku był taką analogową erotyką dla tych starszych mężczyzn, ale nie tylko.

Ojcowie chowali czasopismo w najróżniejszych miejscach, tak aby dzieci nie mogły znaleźć, ale jak to często bywa, młodzież, którą fascynowała erotyka, doskonale znali kryjówki ojca. Wielu pamięta pewnie "ten moment", kiedy pierwszy raz odkryła "Twój Weekend", który dla młodszych chłopaków, był jak zakazany owoc, a w dobie, gdzie internet jeszcze raczkował, czasopismo było jedyną możliwością kontaktu z erotyką.

Twój Weekend to miesięcznik, jednak co dwa miesiące, każdy numer zawierał również film erotyczny, a w późniejszych latach uruchomiona została także strona internetowa.

Niestety wraz z rozwojem programów graficznych, z zamieszczania zdjęć naturalnych kobiet, czasopismo zamieszczało plakaty dziewczyn bardzo "przerobionych", po dużej obróbce w programie graficznym Photoshop. Zapewne m.in. z tego powodu tytuł znikł z rynku, jednak głównym powodem był internet, w którym erotyka jest darmowa i bardzo łatwo dostępna.

Komentarze

Komentujesz jako gość.
 • Niezarejestrowany (***.***.211.26) 2018-05-12 01:48:20
  mQKoa2 https://www.genericpharmacydrug.com
 • Niezarejestrowany (***.***.211.13) 2018-05-13 19:18:07
  deEefl <a href="http://rbinrysgrzxf.com/">rbinrysgrzxf</a>, [url=http://lgdiigmjypzg.com/]lgdiigmjypzg[/url], [link=http://dazdfzorldmd.com/]dazdfzorldmd[/link], http://xrvzysqbzcfw.com/
 • Niezarejestrowany (***.***.211.13) 2018-05-26 14:18:39
  How many more years do you have to go? <a href=" https://www.drugonsale.com ">cheap order drugs</a> In the round of testing that wrapped up in March, the Fed reprimanded JPMorgan Chase and Goldman Sachs based on 'qualitative' concerns about their capital planning, even though regulators said the banks' ratios were acceptable.
 • Niezarejestrowany (***.***.211.13) 2018-05-26 14:46:35
  We were at school together https://www.drugonsale.com levitra Lew, who was Obama's budget director in 2011, reiterated the president's stance that he would not consider short-term spending cuts, nor would he offset defense spending cuts with reductions in other government programs.